Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 5ª i última prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2017

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 31920
11.05.2017

JuvenilsHoraris de sortida a la 5ª i última prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2017

Horaris de sortida i mides dels recorreguts de la 5ª i última prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2017 que es juga al P&P Franciac (zona única)
Els tees i els horaris de sortida dels jugadors amb sortida pel tee del 13 (jugadors d'iniciació) són aproximats en funció de possibles baixes o modificacions, per tant es recomana arribar al camp amb la suficient antelació per si hi ha alguna modificació d'horari. 

 
FRANCIAC PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 13/05/17 a les 9:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 0 Competició SANT CEBRIA JUVENIL Tee 1
2 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 1,5 Competició INDIVIDUAL
3 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 2,3 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
4 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 7,5 Competició SANT CEBRIA JUVENIL Tee 18
5 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 8,8 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
6 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 10,3 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
7 ACPP021686 QUINQUILLA MADALENA, ERNEST 12,2 Competició BADALONA MOGAUTO Tee 17
8 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 12,6 Competició BADALONA MOGAUTO
9 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 12,6 Competició INDIVIDUAL
10 ACPP027171 MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON 12,6 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
11 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 12,8 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 16
12 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 13,9 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
13 ACPP026612 CARVAJAL FIGUEROL, JOSEP 16,1 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
14 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
15 ACPP026378 AMER NOGAREDA, LILIANA 21 Competició INDIVIDUAL Tee 15
16 ACPP026379 AMER NOGAREDA, JORGE 21 Competició INDIVIDUAL
17 ACPP026408 BELLSOLA OLIVERAS, PAULINA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
18 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
19 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 21 Competició P&P LLEIDA JUVENIL Tee 14
20 ACPP027512 FLIX FUENTES, MANUEL 21 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
21 ACPP028036 CLARAMUNT TIRBIO, SERGI 21 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
22 ACPP028209 COSTA PALAHI, JAN 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
23 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 16,2 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL Tee 13 9:00
24 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 15,1 Iniciació BADALONA PROMESES
25 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 18,6 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
26 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 19,2 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
27 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 15,4 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL Tee 13 9:08
28 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Iniciació BADALONA PROMESES
29 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 20,4 Iniciació BADALONA PROMESES
30 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
31 ACPP027738 GUBAU PEREZ, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 13 9:16
32 ACPP028105 RUIZ BELLA, JOAN 19,8 Iniciació BADALONA PROMESES
33 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
34 ACPP027641 QUINQUILLA MADALENA, CLAUDIA 21 Iniciació BADALONA PROMESES
35 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 13 9:24
36 ACPP028054 SLYVA *, KATIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
37 ACPP028120 FERRER LUQUE, POL 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
38 ACPP028208 COSTA PALAHI, TANIT 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
39 ACPP028260 MOLINS DURAN, MARTINA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 13 9:32
40 ACPP028261 MOLINS DURAN, IVET 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
41 ACPP028358 REDONDO MORENO, JAN 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
FRANCIAC PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 14/05/17 a les 9:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)5,3 Competició HCP1 JUVENIL Tee 3
2 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)2,8 Competició HCP1 JUVENIL
3 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO (+)1,4 Competició HCP1 JUVENIL
4 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO (+)1,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU (+)0,9 Competició HCP1 JUVENIL Tee 2
6 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEX (+)0,6 Competició CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 0,5 Competició CAN CUYAS JUVENIL
8 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 1,1 Competició HCP1 JUVENIL
9 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 1,2 Competició HCP1 JUVENIL Tee 1
10 ACPP027900 MAÑER PARDINA, NIL 1,2 Competició HCP1 JUVENIL
11 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 1,5 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
12 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 2,9 Competició CAN CUYAS JUVENIL
13 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 3,1 Competició BADALONA MOGAUTO Tee 18
14 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 3,5 Competició HCP1 JUVENIL
15 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 5,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL
17 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 6,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 17
18 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 6,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
19 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 6,6 Competició CAN CUYAS JUVENIL
20 ACPP025794 VOLTAS MORENO, JAN 7,1 Competició CAN CUYAS JUVENIL
21 ACPP025505 MARTINEZ MARCO, MARINA 7,7 Competició HCP1 JUVENIL Tee 16
22 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 8,5 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
23 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 11,4 Competició INDIVIDUAL
24 ACPP027659 PACHECO CANO, EDUARD 11,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
25 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 12,2 Competició ESCOLA G. DE CALDES Tee 15
26 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 12,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
27 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 16 Competició BADALONA MOGAUTO
28 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 16,4 Competició BADALONA MOGAUTO
29 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 18,3 Competició BADALONA MOGAUTO Tee 14
30 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 19,2 Competició BADALONA MOGAUTO
31 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Competició ESCOLA G. DE CALDES
32 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Competició ESCOLA G. DE CALDES
33 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 11,1 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 13 9:00
34 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 12,9 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
35 ACPP026617 PEREZ CASTAÑO, HUGO 13,9 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
36 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 13,1 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
37 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 14,5 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES Tee 13 9:08
38 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 15,6 Iniciació BADALONA PROMESES
39 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 18,4 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
40 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 19,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
41 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 17 Iniciació GUALTA JUVENIL Tee 13 9:16
42 ACPP024554 GIMENEZ TORRENTS, BERNAT 18,8 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
43 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 15,9 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
44 ACPP027509 HERNANDEZ GARZON, SOFIA 20 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
45 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES Tee 13 9:24
46 ACPP028110 MARCO PACHECO, DANIEL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
47 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 19,8 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
48 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 21 Iniciació BADALONA PROMESES
49 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 13 9:32
50 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 19,8 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
51 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 19 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
52 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 18,4 Iniciació BADALONA PROMESES
53 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES Tee 13 9:40
54 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
55 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 21 Iniciació BADALONA PROMESES
56 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 20,2 Iniciació BADALONA PROMESES
57 ACPP027666 CABANES CISNEROS, BIEL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 13 9:48
58 ACPP027622 PONS PETROVA, PATRICIA 20,4 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
59 ACPP027800 SALVAT MARTINEZ, GUILLEM 21 Iniciació BADALONA PROMESES
60 ACPP027632 MARTINEZ PEREZ, SERGI 21 Iniciació BADALONA PROMESES
61 ACPP028206 IZQUIERDO RUIZ, YAGO 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 13 9:56
62 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
63 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 21 Iniciació INDIVIDUAL
64 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 21 Iniciació BADALONA PROMESES
65 ACPP028117 PARETAS TORNE, ALEIX 21 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL Tee 13 10:04
66 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Iniciació BADALONA PROMESES
67 ACPP028201 GUILERA CAMA, GEMMA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
68 ACPP028061 PIZARRO BLAZQUEZ, EMMA 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
69 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 21 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 13 10:12
70 ACPP028207 IZQUIERDO RUIZ, ROBERTO 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
71 ACPP028218 MARCILLAS GOMEZ, ROGER 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
72 ACPP028219 MARCILLAS GOMEZ, FERRAN 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
Comitè de Competició:
Josep Mª Massaguer (Franciac)
Narcís Sureda (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova :
Narcís Sureda

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC