Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 2ª divisió oest, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 32740
02.09.2017

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 2ª divisió oest, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017
2ª divisió oest
7ª jornada , RECORREGUT DE PITCH & PUTT DE CAN CUYÀS GOLF

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

CAN CUYAS I
1MARTINEZ PONS, ADRIA52GONZALEZ GARCIA, ALEX47206
RAMOS VARGAS, MANUEL52BARRERA BASSO, CARLES
VILCHEZ MARTINEZ, CESAR55BARRERA BASSO, SALVADOR54
BUSQUIER SOLER, CARLOS60TOMAS SANCHEZ, PERE MIQUEL
DECATHLON P&P CAMBRILS
2SOLE MARZO, DAVID52MAGRIÑA MARTIN, FLORENCI-ANDREU51211
POLEY GARCIA, CARLOS53GARCIA NAVARRO, DAVID
VILELA FERREIRA, ANTONIO55RUBIO ROSELLON, MANUEL55
CASTELL SALVANES, CARLOS58ALFONSO GALERA, FCO. JAVIER
LLEIDA CARGOLS
3MOSCATEL NACHSHON, JOEL51MOSCATEL NACHSHON, DANIEL51211
NACHSHON MOSCATEL, ABBY54ARENAS TORNERO, JOAQUIN
PRATS BALAGUE, JOSE LUIS55MORENO NIETO, SEBASTIAN54
JOFRE RUIZ, BLAI59MOSCATEL MENDELSON, VICTOR
CANAL OLIMPIC
4RODRIGUEZ ESCOFET, FRANCESC52GUERRERO PORTOLES, ANTONIO47211
GARCIA CALVO, JORGE55AGUILAR COCOLINA, MARCOS
JIMENEZ LORENZO, ANTONIO57VARGAS PATIÑO, CARLOS55
TENOR PEREZ, PEDRO61POYATOS VILLALVA, ANTONIO
VENDRELL A
5BETLINSKI COLMENA, RICARDO53BLASCO DORANTE, RAMON52213
PLAYAN VILLALBA, ENRIQUE53FUENTES FUENTES, CELEDONIO
HENAREJOS TABORDA, ADRIAN55MEDINA OLID, MIGUEL55
HERNANDEZ HERNANDEZ, ANTONIO58MARCO MARTINEZ, EUGENIO
EL PAR Y PA CASA
6BALART RUIZ, JOSEP ANTONI51GOMEZ DOMINGUEZ, ALVARO55214
ORTEGA CONDES, JUAN53GONZALEZ COLLADO, MIGUEL
MCGETTIGAN GORRIZ, TOMMY55MATEO PEREZ, RICARDO55
MATEO PEREZ, ANTONIO58RIOS MANSO, HEDER ALBERTO
FORA LIMITS
7MARTINEZ MALAGELADA, CARLOS55O´CALLAGHAN PASTOR, OSCAR49216
PALACIOS BARBERO, DAVID55PARIS GIBERT, MARC
PALACIOS BLAZQUEZ, PERE57ROMO RODRIGUEZ, MIGUEL58
O´CALLAGHAN CASTELLA, PEP57BELMONTE ROIG, JAIME
VILAFORTUNY - CURTO ABOGADOS
8MARTINEZ IZQUIERDO, ADOLFO55FERNANDEZ LOPEZ, JUAN51217
MARTIN MOYA, ENRIC55ROCA ROSICH, JOSEP
FORT LOPEZ, MARC56LLORET ROIG, VICENÇ52
CURTO ESCARDO, PERE56CURTO ESCARDO, MIGUEL
ORFEO CATALONIA G.C.E.
9FERNANDEZ ARIAS, FRANCISCO51FUENTES GONZALEZ, FRANCISCO49217
BALAGUER SANTACREU, VICTOR57SANCHEZ ROBLES, LUIS
BICARDI TRESERRAS, RAUL60BELMONTE ROIG, JAVIER54
GARCIA RAMOS, TONI61JUNCA VILA, PERE JOAN
VENDRELL B
10URPI RIBAS, JOAN53ALCALA IBORRA, JOAN ANTON55219
CASTILLO VAZQUEZ, JUAN53NICOLAS CORTES, ANTONIO
GUILLEN SARAVIA, ALEX58ALSINA IZQUIERDO, ANTONIO57
RUBIO DE LA CUESTA, FRANCISCO JAVIER58DE LA ROSA GOMEZ, CARLOS
bonArea A
11CASTELLA ESTRUCH, JAUME54GARCIA ROS, JOSEP53220
CARABASA FONTANET, AGUSTIN56CASTELLANA CIRCUNS, JORDI
SERRANO CHAMORRO, DIONISIO57BALTES, NICULAE57
ZAMORA SAMPERFECTO, JORDI62PARRA MORALES, PEDRO
PENEDES ABC GRUP
12CARRERA GORTAZAR, J.RAMON55TORTOSA APARICI, JOAN ENRIC51221
CARBALLO VALLEJO, CONCHI57FANDOS SILVESTRE, JAUME
JIMENEZ TEJERO, ANTONIO58SANTIAGO RODRIGUEZ, JACINTO53
FERRET MIRABENT, PERE61GALVEZ PEREZ, JUAN CARLOS
URGELL PITCH
13CUCURULL SOLE, LLUIS53CUCURULL FA, JOSEP M53221
BARBERO RIBES, ARMANDO57SALA COLLADO, FRANCESC
CRESPO MOTA, ROSSEND58BOLEDA RIBALTA, ANTONI54
FOLGUERA FOLGUERA, PAU61COS BERNAUS, IGNASI
LA FIGUEROLA RESORT
14OJANGUREN CUADRADO, SANTIAGO54MIRALVES SIMO, MANEL55221
MASIP SERO, JOSEP JOAN54NAVARRO GOMEZ, SANTI
DOMINGUEZ PRIETO, ISIDRO58ROS MORENO, MARIANO56
BARREYRO SEJAS, JOSE CARMELO63MOLINA DIAZ, JUAN CARLOS
RCGP Pitch & Putt
15BERTRAN VALLS, JOSE FELIPE51YAÑEZ PEREZ, ENRIC51223
RIOS ALIAGA, JOAN58BRAVO CARMONA, JOSEP
BERTRAN VALLS, PABLO63FELIU LE MONNIER, JOAQUIN100
QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI100RIOS TORONDELL, JOAN
MANRESA PITCH AND PUTT CLUB
16RODRIGUEZ BARRIOS, ANTONIO57MARTINEZ BELTRAN, ANTONI55232
TEMPORAL PARDO, ADRIAN60VAZQUEZ BOTELLA, JOSEP
CODINA COLLADO, ALBERT60PAUL TEJEDOR, IGNASI56
TUNEU GRANADOS, VALENTI63CATALA SALA, JOSEP MARIA
SANT JAUME
17ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR62SANCHEZ JOVE, ANTONI XAVIER64259
BOSCH SABATE, ALEXIS65OLIVELLA GALIMANY, JORDI
ROIG BRANCO, JOAQUIM68---100
CAÑAS MORENO, JUAN ANTONIO100---
TECNOCIM ANOIA G. CLUB
18---100---100400
---100---
---100---100
---100---

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP026985BERTRAN VALLS, JOSE FELIPE1,520,55149RCGP Pitch & Putt
2ACPP004713FERNANDEZ ARIAS, FRANCISCO(+)0,7(+)1(+)1,15152ORFEO CATALONIA G.C.E.
3ACPP018557BALART RUIZ, JOSEP ANTONI(+)4,8(+)5(+)4,85156EL PAR Y PA CASA
4ACPP011461MOSCATEL NACHSHON, JOEL(+)4,8(+)5(+)4,85156LLEIDA CARGOLS
5ACPP028183RODRIGUEZ ESCOFET, FRANCESC1,310,75251CANAL OLIMPIC
6ACPP026241MARTINEZ PONS, ADRIA0,10(+)0,35252CAN CUYAS I
7ACPP027084RAMOS VARGAS, MANUEL(+)3,3(+)3(+)3,35255CAN CUYAS I
8ACPP005720SOLE MARZO, DAVID(+)4,3(+)4(+)4,35256DECATHLON P&P CAMBRILS
9ACPP026725URPI RIBAS, JOAN2,321,75351VENDRELL B
10ACPP013145CASTILLO VAZQUEZ, JUAN(+)1,9(+)2(+)1,95355VENDRELL B
11ACPP006919POLEY GARCIA, CARLOS(+)3,2(+)3(+)3,25356DECATHLON P&P CAMBRILS
12ACPP016852ORTEGA CONDES, JUAN(+)3,9(+)4(+)3,95357EL PAR Y PA CASA
13ACPP010121CUCURULL SOLE, LLUIS(+)3,7(+)4(+)3,75357URGELL PITCH
14ACPP000506BETLINSKI COLMENA, RICARDO(+)4,3(+)4(+)4,35357VENDRELL A
15ACPP002237PLAYAN VILLALBA, ENRIQUE(+)5,7(+)6(+)5,75359VENDRELL A
16ACPP006702OJANGUREN CUADRADO, SANTIAGO(+)1,6(+)2(+)1,65456LA FIGUEROLA RESORT
17ACPP006858NACHSHON MOSCATEL, ABBY(+)2,9(+)3(+)2,95457LLEIDA CARGOLS
18ACPP016553MASIP SERO, JOSEP JOAN(+)2,7(+)3(+)2,75457LA FIGUEROLA RESORT
19ACPP016426CASTELLA ESTRUCH, JAUME(+)4,2(+)4(+)4,25458bonArea A
20ACPP007599MCGETTIGAN GORRIZ, TOMMY2,121,95553EL PAR Y PA CASA
21ACPP019067VILCHEZ MARTINEZ, CESAR1,411,45554CAN CUYAS I
22ACPP028216GARCIA CALVO, JORGE0,910,95554CANAL OLIMPIC
23ACPP003537MARTINEZ MALAGELADA, CARLOS(+)0,9(+)1(+)0,95556FORA LIMITS
24ACPP018684MARTINEZ IZQUIERDO, ADOLFO(+)1,2(+)1(+)1,25556VILAFORTUNY - CURTO ABOGADOS
25ACPP001251PALACIOS BARBERO, DAVID(+)2,1(+)2(+)2,15557FORA LIMITS
26ACPP007702MARTIN MOYA, ENRIC(+)1,7(+)2(+)1,75557VILAFORTUNY - CURTO ABOGADOS
27ACPP000919CARRERA GORTAZAR, J.RAMON(+)1,9(+)2(+)1,95557PENEDES ABC GRUP
28ACPP018899PRATS BALAGUE, JOSE LUIS(+)3,3(+)3(+)3,35558LLEIDA CARGOLS
29ACPP008167HENAREJOS TABORDA, ADRIAN(+)2,7(+)3(+)2,75558VENDRELL A
30ACPP012263VILELA FERREIRA, ANTONIO(+)4,6(+)5(+)4,45560DECATHLON P&P CAMBRILS
31ACPP007851FORT LOPEZ, MARC(+)1,4(+)1(+)1,45657VILAFORTUNY - CURTO ABOGADOS
32ACPP018790CARABASA FONTANET, AGUSTIN(+)2,5(+)2(+)2,55658bonArea A
33ACPP014701CURTO ESCARDO, PERE(+)2,2(+)2(+)2,25658VILAFORTUNY - CURTO ABOGADOS
34ACPP001116PALACIOS BLAZQUEZ, PERE1,411,45756FORA LIMITS
35ACPP000796BALAGUER SANTACREU, VICTOR0,910,95756ORFEO CATALONIA G.C.E.
36ACPP009336RODRIGUEZ BARRIOS, ANTONIO(+)1,4(+)1(+)1,45758MANRESA PITCH AND PUTT CLUB
37ACPP022808SERRANO CHAMORRO, DIONISIO(+)1,1(+)1(+)1,15758bonArea A
38ACPP012623BARBERO RIBES, ARMANDO(+)1,6(+)2(+)1,65759URGELL PITCH
39ACPP009175CARBALLO VALLEJO, CONCHI(+)1,9(+)2(+)1,95759PENEDES ABC GRUP
40ACPP001117JIMENEZ LORENZO, ANTONIO(+)2,8(+)3(+)2,65760CANAL OLIMPIC
41ACPP001021O´CALLAGHAN CASTELLA, PEP(+)4,4(+)4(+)4,25761FORA LIMITS
42ACPP017979GUILLEN SARAVIA, ALEX2,832,85855VENDRELL B
43ACPP016622CRESPO MOTA, ROSSEND0,510,55857URGELL PITCH
44ACPP001130JIMENEZ TEJERO, ANTONIO0,710,75857PENEDES ABC GRUP
45ACPP011471RUBIO DE LA CUESTA, FRANCISCO JAVIER0,710,75857VENDRELL B
46ACPP021640DOMINGUEZ PRIETO, ISIDRO0,100,15858LA FIGUEROLA RESORT
47ACPP023559RIOS ALIAGA, JOAN0,200,25858RCGP Pitch & Putt
48ACPP004927HERNANDEZ HERNANDEZ, ANTONIO(+)2,1(+)2(+)1,95860VENDRELL A
49ACPP005768CASTELL SALVANES, CARLOS(+)2,6(+)3(+)2,45861DECATHLON P&P CAMBRILS
50ACPP020597MATEO PEREZ, ANTONIO(+)5,6(+)6(+)5,45864EL PAR Y PA CASA
51ACPP007807JOFRE RUIZ, BLAI(+)1,7(+)2(+)1,55961LLEIDA CARGOLS
52ACPP023510BUSQUIER SOLER, CARLOS(+)0,40(+)0,26060CAN CUYAS I
53ACPP009790BICARDI TRESERRAS, RAUL0,300,56060ORFEO CATALONIA G.C.E.
54ACPP006236TEMPORAL PARDO, ADRIAN(+)1,6(+)2(+)1,46062MANRESA PITCH AND PUTT CLUB
55ACPP000644CODINA COLLADO, ALBERT(+)2(+)2(+)1,86062MANRESA PITCH AND PUTT CLUB
56ACPP018259FOLGUERA FOLGUERA, PAU0,300,56161URGELL PITCH
57ACPP013883TENOR PEREZ, PEDRO(+)0,9(+)1(+)0,76162CANAL OLIMPIC
58ACPP001787FERRET MIRABENT, PERE(+)1,5(+)1(+)1,36162PENEDES ABC GRUP
59ACPP022041GARCIA RAMOS, TONI(+)0,8(+)1(+)0,66162ORFEO CATALONIA G.C.E.
60ACPP001851ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR(+)3,4(+)3(+)3,26265SANT JAUME
61ACPP016800ZAMORA SAMPERFECTO, JORDI(+)5,7(+)6(+)5,56268bonArea A
62ACPP026984BERTRAN VALLS, PABLO1,521,76361RCGP Pitch & Putt
63ACPP013868BARREYRO SEJAS, JOSE CARMELO1,211,46362LA FIGUEROLA RESORT
64ACPP001512TUNEU GRANADOS, VALENTI0,610,86362MANRESA PITCH AND PUTT CLUB
65ACPP019652BOSCH SABATE, ALEXIS(+)0,8(+)1(+)0,66566SANT JAUME
66ACPP018923ROIG BRANCO, JOAQUIM4,444,66864SANT JAUME
67ACPP004928CAÑAS MORENO, JUAN ANTONIO(+)2,1(+)2(+)2,1100100SANT JAUME
68ACPP017246QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI1,111,3100100RCGP Pitch & Putt
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP010483GUERRERO PORTOLES, ANTONIO(+)1,2(+)1(+)1,54745CANAL OLIMPIC
ACPP011779AGUILAR COCOLINA, MARCOS3,833,5
2ACPP025806GONZALEZ GARCIA, ALEX(+)0,9(+)1(+)1,14748CAN CUYAS I
ACPP013804BARRERA BASSO, CARLES110,8
3ACPP005124FUENTES GONZALEZ, FRANCISCO1,721,54947ORFEO CATALONIA G.C.E.
ACPP003849SANCHEZ ROBLES, LUIS322,8
4ACPP016731O´CALLAGHAN PASTOR, OSCAR(+)0,50(+)0,64949FORA LIMITS
ACPP021540PARIS GIBERT, MARC00(+)0,1
5ACPP002238MAGRIÑA MARTIN, FLORENCI-ANDREU(+)1,4(+)1(+)1,45152DECATHLON P&P CAMBRILS
ACPP025069GARCIA NAVARRO, DAVID323
6ACPP010507FERNANDEZ LOPEZ, JUAN(+)1,4(+)1(+)1,45152VILAFORTUNY - CURTO ABOGADOS
ACPP016816ROCA ROSICH, JOSEP(+)1,2(+)1(+)1,2
7ACPP009566MOSCATEL NACHSHON, DANIEL(+)1,7(+)2(+)1,75152LLEIDA CARGOLS
ACPP021650ARENAS TORNERO, JOAQUIN(+)0,6(+)1(+)0,6
8ACPP015741YAÑEZ PEREZ, ENRIC(+)4,3(+)4(+)4,35153RCGP Pitch & Putt
ACPP023526BRAVO CARMONA, JOSEP(+)0,6(+)1(+)0,6
9ACPP004601TORTOSA APARICI, JOAN ENRIC(+)4,7(+)5(+)4,75154PENEDES ABC GRUP
ACPP003774FANDOS SILVESTRE, JAUME(+)2,5(+)2(+)2,5
10ACPP010822LLORET ROIG, VICENÇ0,610,55249VILAFORTUNY - CURTO ABOGADOS
ACPP025548CURTO ESCARDO, MIGUEL4,844,7
11ACPP001789BLASCO DORANTE, RAMON(+)1,6(+)2(+)1,65252VENDRELL A
ACPP006305FUENTES FUENTES, CELEDONIO(+)0,40(+)0,4
12ACPP003608SANTIAGO RODRIGUEZ, JACINTO2225351PENEDES ABC GRUP
ACPP008967GALVEZ PEREZ, JUAN CARLOS2,622,6
13ACPP016620GARCIA ROS, JOSEP(+)1,1(+)1(+)1,15354bonArea A
ACPP024860CASTELLANA CIRCUNS, JORDI(+)0,6(+)1(+)0,6
14ACPP006810CUCURULL FA, JOSEP M(+)1(+)1(+)15354URGELL PITCH
ACPP011606SALA COLLADO, FRANCESC(+)0,6(+)1(+)0,6
15ACPP007765BELMONTE ROIG, JAVIER5,1455449ORFEO CATALONIA G.C.E.
ACPP000752JUNCA VILA, PERE JOAN5,655,5
16ACPP015516BOLEDA RIBALTA, ANTONI0,510,55452URGELL PITCH
ACPP017887COS BERNAUS, IGNASI4,334,3
17ACPP016784BARRERA BASSO, SALVADOR(+)1,5(+)1(+)1,55454CAN CUYAS I
ACPP014250TOMAS SANCHEZ, PERE MIQUEL0,510,5
18ACPP007568MORENO NIETO, SEBASTIAN(+)2,1(+)2(+)2,15456LLEIDA CARGOLS
ACPP006857MOSCATEL MENDELSON, VICTOR(+)0,10(+)0,1
19ACPP026187GOMEZ DOMINGUEZ, ALVARO0,200,25551EL PAR Y PA CASA
ACPP027872GONZALEZ COLLADO, MIGUEL656
20ACPP009376MIRALVES SIMO, MANEL0,200,25553LA FIGUEROLA RESORT
ACPP018195NAVARRO GOMEZ, SANTI545
21ACPP003378MEDINA OLID, MIGUEL0,200,25554VENDRELL A
ACPP002882MARCO MARTINEZ, EUGENIO0,810,8
22ACPP003161MARTINEZ BELTRAN, ANTONI(+)0,40(+)0,45554MANRESA PITCH AND PUTT CLUB
ACPP020866VAZQUEZ BOTELLA, JOSEP222
23ACPP005256ALCALA IBORRA, JOAN ANTON0,910,95554VENDRELL B
ACPP001662NICOLAS CORTES, ANTONIO1,411,4
24ACPP018869VARGAS PATIÑO, CARLOS(+)0,30(+)0,35555CANAL OLIMPIC
ACPP005149POYATOS VILLALVA, ANTONIO(+)0,10(+)0,1
25ACPP006818RUBIO ROSELLON, MANUEL(+)2,5(+)2(+)2,55557DECATHLON P&P CAMBRILS
ACPP007887ALFONSO GALERA, FCO. JAVIER(+)2,4(+)2(+)2,4
26ACPP021639MATEO PEREZ, RICARDO(+)3,6(+)4(+)3,65557EL PAR Y PA CASA
ACPP024491RIOS MANSO, HEDER ALBERTO(+)2,3(+)2(+)2,3
27ACPP010272PAUL TEJEDOR, IGNASI4,434,45651MANRESA PITCH AND PUTT CLUB
ACPP000950CATALA SALA, JOSEP MARIA6,156,1
28ACPP024047ROS MORENO, MARIANO3,733,75653LA FIGUEROLA RESORT
ACPP023817MOLINA DIAZ, JUAN CARLOS4,134,1
29ACPP012916ALSINA IZQUIERDO, ANTONIO1,211,25755VENDRELL B
ACPP013919DE LA ROSA GOMEZ, CARLOS1,521,5
30ACPP017966BALTES, NICULAE(+)1,6(+)2(+)1,65759bonArea A
ACPP025404PARRA MORALES, PEDRO(+)0,9(+)1(+)0,9
31ACPP000384ROMO RODRIGUEZ, MIGUEL(+)0,9(+)1(+)0,95858FORA LIMITS
ACPP008350BELMONTE ROIG, JAIME2,222,2
32ACPP022754SANCHEZ JOVE, ANTONI XAVIER3,123,16462SANT JAUME
ACPP023511OLIVELLA GALIMANY, JORDI3,223,2
33ACPP027625FELIU LE MONNIER, JOAQUIN0,910,9100100RCGP Pitch & Putt
ACPP025585RIOS TORONDELL, JOAN9,179,1

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1CAN CUYAS I9064728010090100596
2EL PAR Y PA CASA100902328906456451
3CANAL OLIMPIC501110090238072426
4LLEIDA CARGOLS6478072725080425
5DECATHLON P&P CAMBRILS5605064447290376
6VENDRELL A80724423381564336
7URGELL PITCH3389038805619324
8LA FIGUEROLA RESORT19445610019715260
9bonArea A2350385064028253
10FORA LIMITS44331515503350240
11SANT JAUME72560031003234
12VILAFORTUNY - CURTO ABOGADOS780711562344228
13MANRESA PITCH AND PUTT CLUB11100193315387223
14PENEDES ABC GRUP3831144284423191
15RCGP Pitch & Putt3323285602811179
16VENDRELL B15156419111933176
17ORFEO CATALONIA G.C.E.28283371138118
18TECNOCIM ANOIA G. CLUB019337333095

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC